Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Warsztaty w Warszawie "Godzina Kodowania"

Informacje o szkoleniu

Godzina Kodowania (The Hour of Code) jest globalną akcją, w której udział biorą miliony osób z ponad 180 krajów. Organizowana jest w ramach Tygodnia Edukacji Informatycznej. W tym roku ten tydzień przypada od 4 do 10 grudnia.

Każdy powinien mieć możliwość nauki informatyki. Pomaga ona rozwijać umiejętności rozwiązywania problemów, logicznego myślenia i kreatywności. Aby wziąć udział w Godzinie Kodowania, można wykorzystać platformę Hour of Code, wystarczy tylko dostęp do Internetu. Każdy może skorzystać z przygotowanych zagadek, łamigłówek, programów. Nie trzeba mieć specjalistycznej, informatycznej wiedzy.

Liczba miejsc na warsztatach jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia proszę przesyłać na adres apoplawska@cppc.gov.pl

 

Dla kogo

Międzypokoleniowy warsztat dla dziadków i wnucząt.

Dziadek uczy wnuczka, a wnuczek dziadka? Tak, to możliwe. Nasze warsztaty to około 90 minut pożytecznej zabawy, okazja do spędzenia czasu razem i wzajemnej wymiany wiedzy.

Spotkanie dla studentów i programistów dot. możliwości jakie daje projekt e-Pionier.

Sprawdź jak możesz dołączyć do projektu ePionier! Celem tej inicjatywy jest pobudzanie potencjału uzdolnionych programistów dla zwiększenia zastosowania rozwiązań cyfrowych w administracji i gospodarce.

 

Program szkolenia

6 grudnia godz. 17.00 - międzypokoleniowy warsztat dla dziadków i wnucząt;

7 grudnia godz. 17.00 - spotkanie dla studentów i programistów dotyczące zapoznania z możliwościami, jakie daje projekt e-Pionier.

Organizator

Centrum Projektów Polska Cyfrowa
ul. Spokojna 13a, 01-044 Warszawa