Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Spotkanie informacyjne dla organizacji pozarządowych we Wschowie

Informacje o szkoleniu

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Zielonej Górze działający w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubuskiego we współpracy z Departamentem Infrastruktury Społecznej zaprasza na spotkanie informacyjne dla organizacji pozarządowych, które odbędzie się 7 marca 2019 r. od 13:30 do 15:30 we Wschowie.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w spotkaniu prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Na zgłoszenia czekamy do 6 marca 2019 r. W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny z Głównym Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich w Zielonej Górze pod numerami telefonów: 68 4565-535; -499; -488; -480; -454.

O udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. 

Dla kogo

Spotkanie przeznaczone jest dla organizacji pozarządowych.

Program szkolenia

  • Podczas spotkania przekazane zostaną informacje dotyczące możliwości wsparcia działań realizowanych przez organizacje pozarządowe zarówno ze środków europejskich, jak i krajowych;
  • Omówione zostaną warunki przyznania wsparcia, wskazane zostaną dokumenty, strony internetowe oraz podmioty oferujące unijne dofinansowanieoraz krajowe środki;
  • Spotkanie z przedstawicielami NGO’s dotyczyć będzie harmonogramu otwartych konkursów ofert oraz kwot przeznaczonych na wsparcie w poszczególnych obszarach, a także zmian legislacyjnych związanych z nowymi wzorami ofert, które będą obowiązywały od 1 marca 2019 r.
  • Omówiony zostanie nowy regulamin Rady Działalności Pożytku Publicznego Województwa Lubuskiego.

Organizator spotkania

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Zielonej Górze

ul. Bolesława Chrobrego 1-3-5
tel.: 68 4565 535, 454, 480, 488, 499
e-mail infoue@lubuskie.pl